Pristatymo informacija

Visas prekes galite nemokamai atsiimti mūsų salone adresu Partizanų g. 27, Kaunas.

Salono darbo laikas:
I- V  10-18 val.
VI  10- 15 val.
VII Nedirbame.

Prekes atvykite atsiimti tik gavę atskirą pranešimą apie suruoštą užsakymą.
Užsakymą prašome atsiimti per 5 d.d.

Tuo atveju kai pasirenkate pristatymą į paštomatą ar namus, užsakymą išsiunčiame per 2-3 d.d. kai prekes turime sandėlyje, kitu atveju informuosime atskiru pranešimu apie pristatymo terminą. Pristatymo kainos prie kiekvienos prekės bus matomos darant užsakymą.


KAME ir RB Bathroom vonios kambario baldai yra užsakomi pagal individualius kliento pageidavimus, jų gamyba ir pristatymas trunka 2-4 savaites.

Vonios , dušo pertvaros bei klozetai yra užsakomi, jų pristatymas trunka iki 2 savaičių.

Maišytuvus bei praustuvus turime savo sandėlyje ir išsiunčiame per 2-3 d.d., jeigu prekės  likutis nepakankamas pristatymas truks iki 2 savaičių.

Daugumą LED veidrodžių turime sandėlyje ir išsiunčiame per 2-3 d.d., jeigu prekės likutis nepakankamas -pristatymas truks iki 3 savaičių.

Prekes pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas.
Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę.
Jums pasirašius sąskaitoje faktūroje arba krovinio važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota.
Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.

Dėmesio: pristatant prekes nurodytu adresu, didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz., vonių, klozetų) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai ir teikiama tik Kaune. Neužsisakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys  prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.