Chromo spalvos maišytuvas Rubineta Nica-18/D

Chromo spalvos maišytuvas Rubineta Nica-18/D

  • Gamintojas: Rubineta
  • Prekės kodas: Rubineta-NID0008
  • 124.00€
  • Be PVM: 102.48€

Prekės aprašymas

Chromo spalvos maišytuvas Rubineta Nica-18/D


Rubineta NICA – dinamiškos, nuotaiką pakylėjančios linijos


RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu. 


SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. 


Maišytuve naudojamas Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.


Kasetė CITEC Rubineta (Ispanija). Patikima ir tarnaus ilgai. Kasetės standartas – 35 mm.


Komplektacijoje rasite Fliesser lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.


Kiekvienas maišytuvas gamykloje papildomai testuojamas rankiniu būdu. 


Garantija: 5 metai 


  • Šiame maišytuve yra 35 mm speciali kasetė su difuzoriumi.
  • Komplektacijoje rasite „Fliesser“ lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.
  • Šiame maišytuve yra Neoperl Perlator Honeycomb aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantys aeratorių gamintojai.


Žymos: Maišytuvas